Partnerské ubytování v Třeboni

Společnost DDS TOUR s.r.o. provozuje v Třeboni kromě Penzionu Vratislavský dům také penzion Schwarzenberský seníkApartmány pod Světem. Pokud tedy nenajdete volné termíny pro ubytování v Penzionu Vratislavský dům, doporučujeme prověřit dostupnost ubytování i v těchto ubytovacích zařízeních. 

Penzion Schwarzenberský seník  

Penzion Schwarzenberský seník nabízí ubytování v pokojích a apartmánech. K dispozici jsou pokoje pro dva až čtyři osoby a aparmány pro 3 až 5 osob. Celková kapacita penzionu je až 53 osob. Takže je zde možné ubytovat i větší skupiny do cca 50 osob.  Penzion je umístěn na okraji Třeboně přímo na cyklostezce vedoucí do Třeboňských lesů. Přitom do centra města je to 5 minut procházkou podél Zlaté stoky. Kompletní informace o možnostech ubytování je na webu penzionu.

 

Rezervace ubytování v penzionu Schwarzenberský seník

 

Fotografie ubytování ve Schwarzenberském seníku


Apartmány pod Světem

Apartmány pod Světem jsou umístěny přímo v areálu Pod Světem, kde se nachází Vinotéka Radka, restaurace Pěšárna, dětský koutek Pěšáček a dětské hřiště na Louce u Zlaté stoky. V budově nad Vinotékou jsou nabízeny k ubytování dvě samostatné garzoniery s kapacitou ubytování 2 osob. Více informací o ubytování na webu apartmánů. 

 

Rezervovat ubytování v apartmánech pod Světem

 

Fotografie ubytování v Apartmánech pod Světem