Ceník ubytování Penzion Vratislavský dům

Ceny ubytování v pokojích a apartmánech jsou stanoveny za osobu a noc. Cena je závislá na počtu ubytováných osob viz. ceník níže. Snídaně není zahrnuta v ceně ubytování. 

Parkování a uskladnění kol 

  • Parkování je zdarma zajištěno v Areálu pod Světem cca 300 m od ubytování. V centru Třeboně, kde se penzion nachází, parkovací místa nejsou k dispozici. Při příjezdu do penzionu můžete zajet až k Vratislavskému domu, vyložit zavazadla a následně pak přejet na parkování do areálu Pod Světem.
  • Uskladnění kol přímo v penzionu není možné. Kola je možno uskladnit v uzamykatelné kolárně v Areálu pod Světem 300 m od ubytování (stejné místo, kde je zajištěno parkování). Cyklistům, kteří chtějí poznávat Třeboňsko na kole, doporučujeme ubytování v našem partnerském ubytovacím zařízení přímo u cyklostezky v penzionu Schwarzenberský seník.

Stravování v Penzionu Vratislavský dům

  • Snídaně se podává v restauraci Vratislavský dům, v přízemí budovy. V období letní dovolené lze využít i letní zahrádku přímo na náměstí. Snídaně není zahrnuta v ceně  pokojů a apartmánů. Restaurace je hostům penzionu k dispozici, nicméně není provozována společností DDS TOUR s.r.o., provozovatelem Penzionu Vratislavský dům.