FKSP příspěvek zaměstanvatele na dovolenou

Úhrada ubytování nebo dovolené z FKSP (fondu kulturních a společenských potřeb) je jedna z možností, jak mohou zaměstnavatelé poskytovat benefity svým zaměstnancům. V Penzionu Vratislavský dům přijímáme většinu forem příspěvku zaměstnavatele na dovolenou. Fond FKSP využijí k čerpání zaměstnanci ve školství, v armádě a další státní zaměstnaci i zaměstnanci běžných obchodních společností, které vytvářejí sociální fond. 

 

Platba na fakturu z FKSP

Nejběžněší formou úhrady je vystavení faktury za ubytování v Penzionu Vratislavský dům na zaměstnavatele. Pokud máte zájem využít tuto formu platby, stačí při rezervaci úvést požadavek na úhradu fakturou a sdělit nám fakturační údaje svého zaměstnavatele. V některých případech je postup takový, že zaměstnavatel nejdříve zašle objednávku a až následně se vystavuje faktura. Pokud nevíte, jak postupovat, pošlete nám email nebo dotaz v poznámce u rezervace. Určitě se dohodneme na vhodném postupu. 

Platba z FKSP přes společnosti nabízející Benefity 

Pokud využíváte služeb některé ze společností, které Vašemu zaměstnavateli zprostředkovávají vyřizování benefitů, můžete využít k úhradě i této formy. Spolupráci máme uzavřenu se společnostmi  Sodexo, Edenred, UPCZ a Benefit Plus. 

K úhradám z fondů FKSP jsou určeny především tyto jejich produkty: 

  • Gallery beta FKSP
  • Unišek plus FKSP
  • Edenred Holiday
  • Holiday Pass
  • Šek Dovolená

Přejít na on-line rezervaci

Je možné uplatnit idalší formy benefitů. Podívejte se na kompletní přehled benefitů.

Platbu na fakturu z fondu FKSP lze využít i v Penzionu Schwarzenberksý seník a při objednání pobytu u cestovní agentury DDS TOUR.